Telefon (rezerwacje)

(12) 644 43 00 lub 537 460 700

Email

aquasun@onet.pl

Godziny otwarcia

pon-piąt 8:00-20:00, sob 8:00-15:00

CRIO zabieg z zimnymi bandażami – rozprawić się z tłuszczem na zimno. Wśród wielu zabiegów modelujących ciało można również odnaleźć CRIO Cold Bandaging (zimne bandaże). Wykorzystuje on już dawno odkryte właściwości zimna. Zabieg poprzez schłodzenie skóry doprowadza do wzrostu cyrkulacji krwi i aktywności komórek tłuszczowych. W rezultacie eliminowane są z ciała toksyny oraz nadmiar wody. Ponadto, skóra staje się ujędrniona i wygładzona.

Cała procedura wymaga pełnego zaangażowania kosmetyczki, która wykonuje wiele czynności zarówno podczas przygotowywania ciała do zabiegu, jak i podczas jego trwania. Na początku ciało danej osoby jest dokładnie oczyszczane np. mleczkiem, czy też tonikiem. Następnie w skórę wcierana jest ampułka zawierająca substancje aktywne. Kolejnym etapem zabiegu jest wmasowanie specjalnego kremu. Gdy ciało osoby poddawanej zabiegowi jest już przygotowane, nakładane są na nie bandaże nasączone odpowiednim roztworem. Bandaże pozostają na ciele przez około 40 minut, podczas których można słuchać relaksującej muzyki i wdychać zapach aromatycznych olejków. W końcowym etapie Crio, bandaże są zdejmowane, a ciało jest rozgrzewane manualnym masażem.

Warto poddawać się takiemu zabiegowi systematycznie. Można zaplanować sobie serię 3 zabiegów tygodniowo przez około jeden miesiąc. Później zaś dla podtrzymania efektów można wykonywać jeden zabieg w miesiącu. Crio jest procedurą szczególnie zalecaną dla osób, które mają cellulit lub chcą zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej. Ponadto, przynosi on również efekty pośrednie w postaci wygładzenia i ujędrnienia skóry. Można dzięki niemu pozbyć się rozstępów. 

Nazwa zabiegu może trochę odstraszać i zniechęcać osoby, które nie lubią zimna. Niemniej, jednak można je zapewnić, iż uczucie zimna podczas zabiegu jest bardzo przyjemne i pobudzające. Crio może być uważane za doskonałą metodę na walkę z tłuszczem. Ponadto, osoby poddające się temu zabiegowi doceniają go za mile spędzony czas w salonie SPA, gdzie przyjemne zapachy oraz miłe otoczenie pozwalają wyciszyć się i całkowicie odpocząć. CRIO zabieg z zimnymi bandażami – przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu Crio ze względu na specyfikę zabiegu nie powinno być stosowane podczas menstruacji oraz bezpośrednio po posiłku.

Recommended Articles