Telefon (rezerwacje)

(12) 644 43 00

Email

aquasun@onet.pl

Godziny otwarcia

pon-piąt 8:00-20:00, sob 8:00-15:00

W Naszym Studio Spa AQUA SUN  polecamy Państwu zabiegi na ciało.

A może chcesz teraz bardzo poznać wyjątkowe kuracje na ciało? Magiczne zabiegi Czerwone Wino, Chocolate, Fito-Fruit, Kokosowa Wyspa albo kuracje Morskie, które  zwalczą i zapobiegną estetycznym problemom Twojego ciała, jak cellulit w każdej fazie zaawansowania, retencja, rozluźnienie tkanek i utrata jędrności skóry oraz delikatnie wypielęgnują biust.

Czekoladowy. Lubisz czekoladę, prawda? Czy pomyślałaś kiedyś, że czekolada to nie tylko walory smakowe i zapachowe, ale ukryta jest w niej odmładzająca i relaksująca moc. Możesz ją teraz uwolnić dla Twojego ciała  w zabiegu czekoladowym. CHOCOLATE – zabieg wyszczuplająco-relaksujący, intensywnie wygładza i ujędrnia skórę, redukuje cellulit i rewitalizuje zmęczoną skórę.

Kokosowa wyspa. Oszukaj dziś czas odkrywając eliksir młodości w zabiegu Kokosowa wyspa i ciesz się przez lata młodym wyglądem. Zabieg ujędrniający, przeznaczony dla osób po 25 roku życia, silnie i długotrwale nawilża skórę, likwiduje objawy cellulitu,wzrost jędrności i elastyczności skóry.

Morska kuracja. Czy też, wyobraź sobie morskie fale, które pieszczą, modelują i ujędrniają Twoje ciało w Kuracjach Morskich. Zabieg wyszczuplający i redukujący cellulit, na ciepło, i na zimno, redukcja tkanki tłuszczowej, wzrost lipolizy, uaktywnienie przemiany materii, wzmocnienie tkanki łącznej i poprawa napięcia skóry.

Czekoladowy 100 zł
Kokosowa wyspa
100 zł
Morska kuracja 100 zł

Recommended Articles