Telefon (rezerwacje)

(12) 644 43 00

Email

aquasun@onet.pl

Godziny otwarcia

pon-piąt 8:00-20:00, sob 8:00-15:00

Pedicure frezarką

Zabieg kosmetyczny, pielęgnacyjny, któremu poddawane są stopy. Ten zabieg obejmuje zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci. Zabieg przeprowadzany jest w następujących etapach : najpierw klient/ka przez ok. 15 min zażywa kąpieli wodnej dla stóp z relaksacyjną i zmiękczającą naskórek solą , następnie stopy poddawane są obróbce za pomocą frezarki , zostają skrócone paznokcie i usunięte skórki, kolejnym etapem jest relaksujący masaż na specjalnym peelingu do stóp, w przedostatnim etapie paznokcie są malowane lakierem lub lakierem Hybrydowym i na koniec nakładany jest specjalny aromatyczny balsam do stóp.

Pedicure hybrydowy

Zabieg, który rozpoczyna się od wykonania pedicure’u kosmetycznego. Dopiero gdy stopa jest odpowiednio przygotowana, a paznokcie skrócone i opiłowane można przystąpić do właściwego zabiegu nazywanego pedicure’em hybrydowym, nakładania lakieru, który utwardza się pod lampą LED. Przede wszystkim dzięki utwardzeniu lakieru hybrydowego pod lampą UV pedicure jest trwalszy i znacznie odporniejszy na ścieranie niż zwykły lakier kolorowy. Co więcej lakier hybrydowy nie odpryskuje i nie robi się matowy, a paznokcie są lśniące i mocniejsze. W dodatku pedicure hybrydowy jest łatwy do nałożenia i usunięcia. A efekt utrzymuje się około 1-2 miesiący! Różnica zależy od tego jak szybko rosną nam paznokcie.

Masaż stóp

Jeden z przyjemniejszych sposobów na relaks. Zabieg intensywnie pielęgnuje skórę stóp, nawilża i regeneruje, pobudza receptory stop (działanie leczniczo-profilaktycznego, sprzyja procesom regeneracji i odnowy biologicznej). Skóra po zabiegu jest aksamitna i miękka w dotyku, powoduje uczucie lekkości, świeżości i odprężenia, likwiduje uczucie ociężałych nóg w okolicach łydek, poprawia krążenie, łagodzi bóle reumatyczne. Zabieg rozpoczyna się z kąpieli stóp w soli morskiej lub oczyszczeniu obszaru zabiegowego zwilżoną miękką szczotką (opcjonalnie peeling) z następnym aplikowaniem kremu  i masażem stóp.

Przeciwwskazania: Stany zapalne skóry, -przerwanie ciągłości naskórka, -obrzęk wałów, drożdżyca, -grzybica, -alergia,-wysoka temperatura ciała, -żylaki podudzi i uda, -miażdżyca naczyń krwionośnych, -zmiany niewiadomego pochodzenia. 

Nawilżający-odżywcza kąpiel parafinowa

Zabieg zawierający peeling, zanurzenie stóp do gorącej parafiny, zawinięcia ich w folie, a później w ciepłe skarpety na 20 minut. Po czym stosuje się krem nawilżający.Parafina jest węglowodorem, uzyskiwanym podczas destylacji ropy naftowej. Zawiera naturalne substancje natłuszczające. Pomimo że sama parafina nie nawilża, to po nałożeniu na skórę tworzy warstwę, która zatrzymuje w skórze wilgoć. Parafina długo utrzymuje ciepło i powoli przekazuje je ciału. Okład z parafiny powoduje otwarcie porów skóry i stymuluje krążenie krwi, a w efekcie poprawia wchłanianie substancji aktywnych zawartych w preparatach pielęgnacyjnych oraz wpływa leczniczo na kości i stawy Skóra po zastosowaniu parafiny staje się idealnie gładka i miękka. Efekt zabiegu utrzymuje się do kilku dni.

Recommended Articles