Telefon (rezerwacje)

(12) 644 43 00

Email

aquasun@onet.pl

Godziny otwarcia

pon-piąt 8:00-20:00, sob 8:00-15:00

Zabieg przeciwtrądzikowy

Zabieg do skóry z objawami trądziku i łojotoku ze skłonnością do powstawania wyprysków. Zastosowane w trakcie zabiegu preparaty normalizują pracę gruczołów łojowych. Skóra po zabiegu jest oczyszczona z nadmiaru sebum-wydzieliny łojowej, zachowany jest kwaśny odczyn PH zmniejszający ilość flory bakteryjnej. Jednym słowem uzyskujemy optymalny efekt „czystości” skóry na długo po zabiegu.

Zabieg z peelingiem kawitacyjnym

Czas zabiegu: 1h

Zabieg wyciszajacy

Zabieg nawilżająco – dotleniający i regenerujący dla skóry płytko unaczynionej z couperose, wrażliwej, wysuszonej z utratą naturalnych mechanizmów obronnych i starzejącej się. Polecany również dla skóry atroficznej (skóra palaczki), zmęczonej, szarej i zestresowanej. Skóra po zabiegu jest odżywiona, wyciszona, zrelaksowana, nawilżona. Zabieg poprawia elastyczność naczyń włosowatych.

Zabieg z peelingiem kawitacyjnym

Czas zabiegu: 1h

Zabieg nawilżający

Zabieg przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry z objawami odwodnienia (po opalaniu, zachwiana równowaga nawilżania skóry). Po zabiegu następuje zwiększenie nawilżenia i stopnia wilgotności skóry. Przywraca skórze uczucie komfortu i delikatności

Zabieg z peelingiem kawitacyjnym

Czas zabiegu: 1 h

Zabieg liftingujący

Zabieg odmładzająco-napinający. Dla każdego rodzaju skóry z objawami starzenia (skóra zwiotczała i atroficzna, zmarszczki, obwisłe kontury twarzy). Zastosowana w trakcie zabiegu maska bardzo mocno napina skórę, daje odczucie przyjemnego „pulsowania”.

Zabieg z peelingiem kawitacyjnym

Czas zabiegu: 1 h

Recommended Articles

Leave A Comment