Telefon (rezerwacje)

(12) 644 43 00 lub 537 460 700

Email

aquasun@onet.pl

Godziny otwarcia

pon-piąt 8:00-20:00, sob 8:00-15:00

Makijaż to kobiecość, styl, urok, szyk, dlatego jest tak ważny w życiu każdej kobiety! Drogie Panie, musimy jednak pamiętać, że…

Makijaż jest umiejętnym wydobywaniem atutów a jednocześnie specyficzną sztuką kamuflażu, która ma być oprawą urody a nie zamalowaniem całości.

Niestety nie jest tak, że makijaż z czasopisma kobiecego pasuje właśnie do naszej urody, że kolor który jest „trendy” jest dla nas właściwy i będziemy w nim wyglądać doskonale. Każdy makijaż jest inny, niepowtarzalny, tylko dla danej Pani…

Znając kształt twarzy i jej proporcje (wielkość i rozstaw oczu, wielkość nosa, kształt i wielkość ust, itd.), paletę barw, stosowane techniki – można dobrać makijaż tak, aby podkreślić wszystkie najładniejsze cechy twarzy i nadać jej odpowiedni charakter. Dzięki odpowiedniemu makijażowi, możemy uzewnętrznić siebie i czuć się doskonale!!!

Makijaż okolicznościowy/dzienny

Dostałaś zaproszenie na przyjęcie? A może czeka Cię Studniówka, albo będziesz Świadkiem na ślubie? Niezależnie od okazji na pewno chciałabyś wyglądać pięknie. Pomagamy w osiągnięciu tego celu. Makijaż dobieramy do typu urody, stroju oraz wymagań naszej Klientki.

Makijaż wykonujemy profesjonalnymi kosmetykami Estee Lauder, Art Deco, Max-factor.

Makijaż utrwalany jest Fixatorem co sprawia, że możesz zapomnieć o poprawianiu makijażu.

Makijaż ślubny

Każda Panna Młoda marzy o tym, aby w dniu ślubu wyglądać pięknie. Pomagamy spełniać te marzenia. Przed makijażem nakładana jest ampułka intensywnie nawilżająca tak aby twarz wyglądała świeżo i naturalnie. Makijaż jest utrwalany Fixatorem, a to sprawia, że Panna Młoda nie musi martwić się o poprawianie makijażu w trakcie uroczystości i wesela. Pamiętamy także o makijażu dla Pana Młodego-  zadbamy aby jego cera nie świeciła się ,a jeśli są jakieś mankamenty w urodzie (np. ślady po trądziku) to również przestanie być to problem.

Recommended Articles