Telefon (rezerwacje)

(12) 644 43 00 lub 537 460 700

Email

aquasun@onet.pl

Godziny otwarcia

pon-piąt 8:00-20:00, sob 8:00-15:00

Charakterystyka cery naczyniowej:

Cera naczyniowa , to taka na której występują liczne „pajączki” i rumieńce spowodowane przez rozszerzające się i pękające naczynka krwionośne. Jest to cienka skóra na twarzy, charakteryzująca się dużą wrażliwością i szybko reagująca na zmieniające się czynniki atmosferyczne.

Na cerę naczyniową wpływają geny, ale też nieodpowiednia pielęgnacja czy złe odżywianie, a nawet zbyt duża ilość promieni słonecznych. Oznaki, które świadczą o posiadaniu takiej cery, to niespodziewanie pojawiający się rumień na buzi czy czerwone plamki na policzkach i w okolicy nosa. Wpływ na to mają mało elastyczne naczynia krwionośne, które sprawiają, że rumieniec pojawia się bardzo często, a przy tym trudno jest się go pozbyć. Jego widoczność podbijają emocje, nadmierny wysiłek, zmiany warunków atmosferycznych, a nawet alkohol czy ostre przyprawy.

Przeznaczenie:

  • cera naczynkowa, wrażliwa, delikatna i skłonna do podrażnień,
  • trądzik różowaty,
  • skóra podrażniona i zaczerwieniona, narażona na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych (zmiany temperatur, mróz, wiatr).

Efekty po zabiegu:

  • obkurczenie naczyń krwionośnych,
  • wyciszona gra naczyniowa,
  • złagodzenie zaczerwienień i podrażnień skóry,
  • poprawa kolorytu cery i ochrona przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

Składniki aktywne:

PRONALEN ANTI – FATIGUE HSC – nowatorski system wzmacniający naczynka, będący połączeniem ekstraktów z ruszczyka, borówki czarnej i cytryny. Aktywuje mikrokrążenie, zwiększa odporność i szczelność naczyń krwionośnych.

ANTICOUPEROSE SYSTEM – synergiczne połączenie ekstraktów z kasztanowca, oczaru wirginijskiego i aronii. Usprawnia mikrokrążenie krwi i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, zmniejsza nadpobudliwość i reaktywność skóry na czynniki zewnętrzne oraz redukuje obrzęki.

MIKROSFERY Z TROKSERUTYNĄ – bioflawonoid pochodzenia naturalnego,  który zmniejsza przepuszczalność, poprawia elastyczność drobnych naczyń krwionośnych i zapobiega ich pękaniu.

SEPICALM™VG – lipoaminokwas połączony z ekstraktem z lilii wodnej, zmniejsza stany zapalne, działa kojąco i łagodząco, chroni DNA komórki przed wpływem promieniowania słonecznego.

Recommended Articles