Telefon (rezerwacje)

(12) 644 43 00 lub 537 460 700

Email

aquasun@onet.pl

Godziny otwarcia

pon-piąt 8:00-20:00, sob 8:00-15:00

Dla kogo?

Zabieg przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry z objawami odwodnienia (po opalaniu, zachwiana równowaga nawilżania skóry). Po zabiegu następuje zwiększenie nawilżenia i stopnia wilgotności skóry. Przywraca skórze uczucie komfortu i delikatności. Zabieg przeznaczony jest szczególnie dla osób zmagających się z cerą odwodnioną, wysuszoną, sprawdza się dla osób w każdym wieku.

Kiedy?

Szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy nasza skóra narażona jest na kontakt z suchym powietrzem, klimatyzacją, ogrzewaniem.

Składniki aktywne:

HYALURON INTENSE SYSTEM –specjalnie wyselekcjonowana mieszanina wielko-, średnio- i niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego o wielopoziomowym działaniu nawilżającym

NISKOCZĄSTECZKOWY KWAS HIALURONOWY – mukopolisacharyd naturalnie występujący w naszej skórze. Wiąże wodę i zatrzymuje ją w głębszych warstwach skóry, wypełnia zmarszczki i poprawia jędrność skóry.

AQP 8 BOOSTER –zwiększa syntezę akwaporyny 8, białka odpowiedzialnego za detoksykację mitochondriów w fibroblastach. Stymuluje syntezę kolagenu typu I, IV i VII, a co za tym idzie wygładza i ujędrnia skórę oraz spłyca zmarszczki.

HYDROMANI –specjalnie wyselekcjonowana trójwymiarowa koloidalna matryca polisacharydowa z drzewa tara, bogata w oligosacharydy. Dzięki stopniowemu uwalnianiu składników aktywnych, długotrwale dostarcza skórze odpowiedniej dawki nawilżenia i zabezpiecza ją przed utratą wody.

KOLAGEN I ELASTYNA –dwa najważniejsze białka, będące składnikami skóry i odpowiadające za jej odpowiednie nawilżenie, elastyczność i jędrność.

OLIGOPHYTOCORAIL– ekstrakt z czerwonej algi koralowej aktywuje komórki skóry, reguluje katalizę enzymatyczną, działa energizująco. Przywraca witalność i zdrowy wygląd.

Efekty po zabiegu:

  • poprawa jędrności i elastyczności
  • wygładzenie zmarszczek
  • natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie skóry
  • zdrowy koloryt i odmłodzony wygląd skóry

Zalecana ilość zabiegów:

Jednorazowo w celu szybkiego poprawienia wyglądu skóry bądź jako kuracja 4 – 6 zabiegów (1 raz w tygodniu).

Recommended Articles