Telefon (rezerwacje)

(12) 644 43 00 lub 537 460 700

Email

aquasun@onet.pl

Godziny otwarcia

pon-piąt 8:00-20:00, sob 8:00-15:00

Elektrostymulacja EMS pomaga wtłoczyć serum w głębokie warstwy skóry, poprzez wywołanie delikatnych skurczów mięśniowych. Dodatkowo posiada zastosowanie jonoforetyczne.
 
Główne zastosowanie:
-LIFTING TWARZY I REDUKCJA ZMARSZCZEK
-WYBIELANIE I NAWILŻANIE
-ODMŁADZANIE SKÓRY
-POPRAWA OWALU TWARZY
-ZMNIEJSZENIE PORÓW
-REDUKCJA BLIZN I ROZSTĘPÓW

 
To nowoczesne urządzenie wyposażone technologię podawania substancji aktywnych – wykorzystującą  mikroprocesor z wieloma igłami (0,1mm), delikatnie wprowadzając do skóry  substancje aktywne. Dzięki zastosowaniu fali radiowej oraz elektrostymulacji zabieg jest jeszcze skuteczniejszy.
 To skuteczny sprzymierzeniec w walce o zdrową i młodą skórę! Sam zabieg mezoterapii polega na wprowadzeniu koktajlu zabiegowego za pomocą specjalnej matrycy wyposażonej w nano igły, które delikatnie uszkadzają naskórek w celu lepszego przenikania substancji aktywnych. W ten sposób można uzyskać oszałamiające efekty w szybkim czasie. Skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i nawilżona.
 
Znikają zaczerwieniania oraz zmarszczki, następuje poprawa owalu twarzy.
 
Fala radiowa bipolarna emitowana przez elektrody okalające kartridż nano skraca włókna kolagenowe, rozszerza naczynia krwionośne, zwiększając tym samym absorpcję kosmetyków podawanych podczas zabiegu.

Elektrostymulacja EMS pomaga wtłoczyć serum w głębokie warstwy skóry, poprzez wywołanie delikatnych skurczów mięśniowych. Dodatkowo posiada zastosowanie jonoforetyczne.
 
 
Poznaj korzyści:
-BRAK SKUTKÓW UBOCZNYCH!
Zastosowanie mikroprocesora z nanoigłami sprawia, że substancje odżywcze wnikają w głębsze partie skóry bez uszkadzania jej.


-GŁĘBOKIE PRZENIKANIE SUBSTANCJI ODŻYWCZYCH!
Lepsza aplikacja substancji odżywczych w głąb skóry to jeszcze lepsze efekty – wzmocnienie struktury skóry następuje już od podstaw.


-SKUTECZNA REDUKCJA NIEDOSKONAŁOŚCI!
Pistolet do mezoterapii nanoigłowej Omnia szybko i trwale redukuje wszelkie niedoskonałości i przerabiania oraz niweluje zmarszczki.


-ODMŁADZANIE SKÓRY
Zastosowanie nanoigieł zwiększa skuteczność zabiegu i syntezę kolagenu, co sprawia, że skóra szybciej się regeneruje i następuje efekt odmładzania.


-100% BEZPIECZEŃSTWA
Wykorzystanie mikroprocesora z nanoigłami sprawia, że składniki aktywne przenikają w głąb skóry bez jej uszkadzania. To 100% bezpieczeństwa!
 

Recommended Articles