Telefon (rezerwacje)

(12) 644 43 00 lub 537 460 700

Email

aquasun@onet.pl

Godziny otwarcia

pon-piąt 8:00-20:00, sob 8:00-15:00

UniTone Neuro Therapy to terapia ukierunkowana na walkę z przebarwieniami różnego pochodzenia: pozapalnymi, hormonalnymi, posłonecznymi i naczyniowymi. Koncepcja neurokosmetyków opiera się na działaniu na melanocyty, które są komórkami pochodzenia nerwowego. To innowacyjne podejście nie tylko do rozjaśniania przebarwień, ale również do zmiany kolorytu poprzez wpływ na faktory i receptory odpowiedzialne za proces melanogenezy. Linia jest rekomendowana do stosowania przez cały rok – jednocześnie zapobiega i niweluje już powstałe zmiany pigmentacyjne. Polecana również po zabiegach z kwasami, IPL, laserowym usuwaniu owłosienia, depilacji woskiem oraz po goleniu.

Działanie:
β-White™ – to biomimetyczny peptyd o enkapsułowanej postaci, który umożliwia szybkie działanie i wysoką aktywność. Wykazuje wyższą skuteczność w rozjaśnianiu przebarwień niż arbutyna oraz witamina C. Dobry krem na przebarwienia skóry, to kosmetyk, który poradzi sobie z każdym rodzajem przebarwień, różnego pochodzenia. Dzięki obecności peptydu β-White™ UniTone Neuro Cream gwarantuje efekty rozjaśniające już po 4 tygodniach!
 
Kwas traneksamowy (Tranexamic acid) – to wyjątkowy kwas skuteczny w walce z przebarwieniami pozapalnymi, hormonalnymi i wywołanymi promieniowaniem UV. Zmniejsza ryzyko przebarwień po intensywnych zabiegach złuszczających, łagodzi świąd, obrzęk i zaczerwienienie. Niweluje skutki uszkodzeń i foto-agingu. Mimo intensywności działania jest polecany dla skór szczególnie wrażliwych i naczyniowych.
 
Niacynamid (Niacinamide) – działa przeciwzapalnie, niweluje wolne rodniki i zapobiega powstawaniu przebarwień posłonecznych i pozapalnych.


 Wskazania:
Przebarwienia różnego pochodzenia, nierównomierny koloryt skóry, skóra z tendencją do zmian pigmentacyjnych, wzmacnianie efektów zabiegów rozjaśniających, odmłodzenie i poprawa kolorytu