Telefon (rezerwacje)

(12) 644 43 00 lub 537 460 700

Email

aquasun@onet.pl

Godziny otwarcia

pon-piąt 8:00-20:00, sob 8:00-15:00

W naszym salonie wykorzystujemy produkty firmy Studex® to opatentowane rozwiązania, które wykonywane są ze stali chirurgicznej 316L, tytanu, 9k, 14k i 18k złota oraz białego złota. Takie podejście pozwala nam zapewnić precyzję działania, bezpieczne i higieniczne użytkowanie. Wszystkie aparaty do przekłuwania uszu spełniają normy Unii Europejskiej oraz FDA (U.S. Food & Drug Administration). Z pewnością będzie się dobrze Państwu pracowało na naszym sprzęcie.

  • Studex® System 75™ to aparat, który charakteryzuje się bardzo delikatną i bezgłośną pracą. Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak przekłuć uszy dzieciom? Studex® System 75™ Sprawdzi się idealnie również przy przy przekłuwaniu uszu małym dzieciom – praktycznie nie czuć momentu przekłucia. Aparat charakteryzuje się sterylną pracą – osoba przekłuwająca uszy nie ma potrzeby dotykania wkładu ani kolczyka.
  • Studex® Plus to aparat do przekłuwania uszu, który stosowany jest już od ponad 40 lat. Jest łatwy w utrzymaniu czystości, zapewnia ergonomię podczas pracy oraz precyzję działania. Produkty firmy Studex® są przede wszystkim łatwe w użyciu a utrzymanie ich w czystości nie stanowi większego problemu.

Systemy do przekłuwania uszu Studex®:

  • oferują prostotę użytkowania – podczas jednego ruchu ucho zostaje nie tylko przekłute, ale umieszczony jest w nim kolczyk i zapinka;
  • są gwarancją bezpiecznie przeprowadzonego zabiegu;
  • zapewniają praktycznie bezbolesne przekłuwanie uszu a tym samym komfort dla Klienta.

Recommended Articles