Telefon (rezerwacje)

(12) 644 43 00 lub 537 460 700

Email

aquasun@onet.pl

Godziny otwarcia

pon-piąt 8:00-20:00, sob 8:00-15:00

Henna brwi i rzęs sprawi, że nasze spojrzenie nabierze charakteru. Ten magiczny kosmetyk uwydatni nasze brwi i pozwoli poprawić ich kształt. A co za tym idzie, nasza twarz nabierze pożądanego konturu.

Henna do brwi została odkryta przez Egipcjanki – zresztą, jak większość stosowanych przez kobiety kosmetyków. I chociaż można stwierdzić, że jest to metoda stara, jak świat, to jednak nic nie podkreśli tak naszego oka, jak henna

Jaka jest najlepsza henna do brwi

Najlepsza henna do brwi to ta, która przede wszystkim nas nie uczuli. Zanim zdecydujemy się nałożyć hennę na brwi, powinnyśmy zrobić próbę, czy nie jesteśmy na nią uczulone. Jeśli henna do brwi nie wywołuje alergii, możemy działać.

Najlepsza henna do brwi jest trwała, ma odpowiednio dobrany kolor do naszej karnacji, a także jest prawidłowo nałożona.

Henna brwi – jak często stosować?
Hennę brwi stosujemy tak często, jak tego potrzebujemy. Wiele zależy od jej trwałości oraz od tego, jak długo została przytrzymana tuż po aplikacji. W tej kwestii nie bez znaczenia jest też nasza codzienna pielęgnacja twarzy. Jeśli stosujesz peeling lub żele do mycia twarzy z granulkami, omijaj okolice oczu, dzięki temu henna będzie trwalsza.

Zabieg nawilżająco-energetyzujący do skóry szarej, zmęczonej. Odpowiedni na problem worków wodnych pod oczami,zmarszczek

Dlaczego skóra wokół oczu stawia przed nami specjalne wyzwanie pielęgnacyjne? To wynik jej budowy. Naskórek jest cienki i zbudowany z mniejszej ilości komórek. Ponadto, skóra okolic oczu jest pozbawiona gruczołów łojowych, posiada również niewielką ilość komórek tłuszczowych oraz charakteryzuje się słabym drenażem. Ten bardzo wrażliwy obszar skóry wymaga zatem doboru odpowiednich składników aktywnych, które nie drażnią, a jednocześnie pielęgnują i odmładzają.

Stawiamy duży nacisk na walkę z 6-cioma najważniejszymi oznakami zmęczenia oraz starzenia się cienkiej i delikatnej skóry wokół oczu. Wśród nich:

❖ zmarszczki wokół oczu,
❖ opadającą powiekę,
❖ utratę elastyczności,
❖ pogłębioną „dolinę łez”,
❖ cienie i zasinienia pod oczami,
❖ skłonność do obrzęków i worków.

Zabieg jest bezpieczny dla wrażliwej skóry wokół oczu, przynosi szybkie i widoczne efekty już po pierwszym razie. Jego wyjątkowość polega na wykorzystaniu kwasów, które nie powodują widocznego łuszczenia się skóry i nie drażnią okolicy oka, jednocześnie likwidując oznaki zmęczenia i starzenia się skóry.

Po zabiegu:
● dolina łez jest wygładzona,
● cienie i zasinienia są rozjaśnione,
● zmarszczki i obrzęki są zredukowane,
● skóra jest bardziej elastyczna.

Domowa pielęgnacja uzupełniająca
Do domowej pielęgnacji oraz na zakończenie zabiegu, proponujemy kompleksową maskę na okolice oczu EYE FULL EFFECT, której anatomiczny kształt dostosowuje się do górnej i dolnej powieki oraz obejmuje obszar “kurzych łapek”.

Profesjonalnym uzupełnieniem kuracji są preparaty do stosowania na noc i pod makijaż:
● neuroserum na okolice oczu EYE NEURO LIFT ,
● totalny eliksir na okolice oczu EYE TOTAL ELIXIR ,
● illuminator okolic oczu EYE ILLUMINATOR .

Recommended Articles